Hosting Kontrol Panellerinde Zorunlu Fiyat Degisimi

Merhaba Sayın Müşterimiz;  On yıldan uzun süredir satışını yaptığımız cPanel firması, daha önce Plesk firmasını da satın alan Oakley Capital grubu tarafından 2018 yılı sonunda satın alındı. Oakley Capital grubu tarafından yönetilmeye başlayan cPanel ve Plesk yaklaşık 20 yıldır aynı olan fiyatlama/lisanslandırma ... Devamını Oku »

6th Jul 2019
Onemli! Alan Adi Transferlerinde IPTP-C Etkisi

Bildiğiniz gibi, ICANN tüm alan adı yazmanlarını etkileyen yeni bir Taşıma Politikası uygulamaya koydu. Bu Taşıma Politikası 1 Aralık 2016 tarifhinde yürülüğe girecek. SÜREÇ DEĞİŞİKLİKLERİ Yeni Taşıma Politikası ile ilgili bazı püf noktalar: Alan adı yazmanları arası Taşımalar   Onay maili, alan adı ... Devamını Oku »

21st Nov 2016
Turkcell Fatura Bildirimi Email'i Cryptolocker Virusu Iceriyor Dikkat!

Turkcell Fatura Bildirimi Email'i Cryptolocker Virüsü İçeriyor, Dikkat! Merhaba sayın müşterimiz.   Turkcell fatura bildirimi konulu bir e-posta aldıysanız lütfen dikkat! Size gönderilen bu e-mail bilgisayarınıza Cryptolocker virüsü bulaştırabilir. Daha önce de benzer yöntemler ile birçok internet kullanıcısına ... Devamını Oku »

24th Mar 2016
Firewall Çözümlerimiz

Güvenlik duvarı ile VPN yada daha güvenli internet erişimi sağlayabilirsiniz. Sunucularınızı güvenlik duvarı ile daha sağlıklı koruyabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

20th Mar 2015
Profesyonel Mail Cozumlerimizi Inceleyiniz

Zimbra Mail serverile artık profesyonel mail çözümüne sahipsiniz. Paketlerimizi incelediniz mi?

14th Mar 2015

Powered by WHMCompleteSolution