KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

META Bilişim ve İnternet Hizmetleri kendi sektörü içinde en güvenilir ve tercih edilen şirketler arasında olmayı ilke edinmiştir.

Kurumsal Bilgilerimiz

META Bilişim ve İnternet Hizmetleri kendi sektörü içinde en güvenilir ve tercih edilen şirketler arasında olmayı ilke edinmiştir. Bundan ötürü yönetim ve kalite politikalarımız bu doğrultuda düzenlenmiştir. Kısa bir şekilde kalite politikamızı özetlersek; Müşterilerimizin hizmetlerinin aksamaması için 24 saat ulaşılabilir teknik destek vermek ve sorunları hızlı biçimde çözebilecek yeteneği olan teknik ekibi kurmak, bu amaçla dünyadaki teknoloji standartlarını sürekli izleyerek müşteri beklentilerini aşan servisler sağlamak, müşterilerimize her zaman en uygun fiyatı sunmak ve üstün kalite mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir servisler sunmak, servislerimizin tercih edilmesinde sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmek için satış öncesi dökümantasyon ve teknik bilgileri tam olarak vermek, tüm çalışanların kalite politikasını uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumlu tutmaktır.


Hizmet Politikamız

META Bilişim ve İnternet Hizmetleri kendini internet sektöründe bir çözüm üreticisi olarak görmektedir. Bizler için her zaman önemli olan müşteri isteklerine uygun servisler yaratarak verimli internet çözümleri üretilmesi ve sunulan hizmetlerin müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmesidir


Müşteri Politikamız

META Bilişim ve İnternet Hizmetleri için müşterilerimizin güvenini kazanmak tüm kazançtan önce gelir. Sürekli olarak müşteri odaklı çözümler sunan META Bilişim ve İnternet Hizmetleri müşterilerinden gelecek olan en ufak bilgi kırıntısı bile bizim için büyük önem taşımaktadır. Müşterilerimize nasıl daha iyi hizmet verebileceğimiz konusunda direkt müşterilerimizden sık olarak bilgi alınır.


Gizlilik Politikamız

META Bilişim ve İnternet Hizmetleri internet sitesini ziyaret eden tüm kullanıcıların ip adresleri kayıt altına alınır, bu ip adresleri demografik bilgilerinizi toplamak ve alış veriş sepetinizi tanımlamak için kullanılmaktadır. Müşteri hesabı açacak kullanıcıların tüm bilgilerini eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir müşteri bilgileri hizmet sözleşmesi üzerinde yer alan maddeler haricinde hukuksal bir durum ortaya çıkmadığı sürece hiçbir şekilde farklı kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacak olup tüm bilgiler META Bilişim ve İnternet Hizmetleri’in müşterilerine gerek gördüğü anlarda rahat ulaşılabilmesi için veritabanlarımızda saklanacaktır.

TİCARİ BİLGİLERİMİZ
TİCARİ BİLGİLERİMİZ
 • Unvan
  META Bilişim ve İnternet Hizmetleri Hostingal Bilişim ve İnternet Hizmetleri
 • Adres
  Anadolu cad. Belediye İşhanı 2. Kat No:951 Çiğli / İZMİR
 • Telefon
  0232 999 96 88
 • Çalışma Saatlerimiz
  www.hostingal.com
  Telefon Destek :
  Hafta İçi : 09:00 - 19:00
  Hafta Sonu : 09:00 - 19:00 (Cumartesi)
  Destek Bildirimi ve E-Mail: 7 Gün/ 24 Saat

NETİNTERNET VERİMERKEZİ

Netinternet yurt içi ana internet erişimini Türk Telekom üzerinden sağlamakta olup, Türk Telekom MPLS omurgasına, 2 farklı santralden her birine 2 farklı ring bağlantı ile dört noktadan yedekli olarak bağlıdır.

Verimerkezi Teknik Alt Yapısı:-
 • 10Gbit ve 40Gbit fiber port ile çift router üzerinden yedekli veya tek router üzerinden bağlantı sağlanabilmektedir.
 • Network güvenliği için veri merkezi ağımızda farklı özelliklerde Firewall ve IPS donanımları bulunmaktadır.
 • AKSA marka N+1 konumlandırılmış jeneratörlerimiz enerji ihtiyacını karşılar.
 • N+1 yapıda Liebert Hiross hassas kontrollü iklimlendirme sistemleri ile soğutulmaktadır.
 • "Tier 2 Seviyesi" iletişim altyapısı ve sunucu odaları için asgari gereksinimlerini uygulamaktadır.
 • Tier 2 seviyesi üzerinde bir yedekliliğe sahiptir. Bunlar N+1 konumlandırılmış Jeneratör, N+2 konumlandırılmış iklimlendirme ve UPS sistemlerini içermektedir.

Powered by WHMCompleteSolution