KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Hostgrup Bilişim ve İnternet Hizmetleri kendi sektörü içinde en güvenilir ve tercih edilen şirketler arasında olmayı ilke edinmiştir.

Hostingal Bilişim ve İnternet Hizmetleri

Hostingal Bilişim ve İnternet Hizmetleri kendi sektörü içinde en güvenilir ve tercih edilen şirketler arasında olmayı ilke edinmiştir. Bundan ötürü yönetim ve kalite politikalarımız bu doğrultuda düzenlenmiştir. Kısa bir şekilde kalite politikamızı özetlersek; Müşterilerimizin hizmetlerinin aksamaması için 24 saat ulaşılabilir teknik destek vermek ve sorunları hızlı biçimde çözebilecek yeteneği olan teknik ekibi kurmak, bu amaçla dünyadaki teknoloji standartlarını sürekli izleyerek müşteri beklentilerini aşan servisler sağlamak, müşterilerimize her zaman en uygun fiyatı sunmak ve üstün kalite mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir servisler sunmak, servislerimizin tercih edilmesinde sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmek için satış öncesi dökümantasyon ve teknik bilgileri tam olarak vermek, tüm çalışanların kalite politikasını uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumlu tutmaktır.

Sitenizin türünü belirledikten sonra altyapı seçim kararı önemlidir. PHP, ASP.NET, .net core veya WordPress, Opencart siteler için farklı ve özel altyapıya sahip paketler alınmalıdır.

SSD diskler internet sitenizin hızına etki eden ana etkenlerden biridir. HDD disklere göre 10 kat daha hızlı çalışan SSD diskler, internet sitesinin performansı için olmazsa olmazdır.

Hosting Sunucularımızda Ek özellikler
  • Ücretsiz SSL
  • Güvenli Sunucu Platformu
  • Türkçe Cpanel ve Plesk
  • Litespeed Web Server
  • Ücretsiz Yedekleme

 24X7X365 Teknik Destek

  Telefon Desteği

  Canlı Destek

Powered by WHMCompleteSolution

Youtube Konularımız

İletişim

Copyright © 2024 Hostingal Bilişim ve Internet Hizmetleri. All Rights Reserved.